Szkolenie się i zdobywanie nowej wiedzy nigdy nie było tak łatwo dostępne jak teraz. W Sieci, na portalach społecznościowych, blogach firmowych i eksperckich znajdziesz morze informacji na wszelkie tematy. Są kursy, których wiarygodność może budzić wątpliwości. Ale, na pewno znajdziesz też perełki. Właśnie taką prezentuje ten artykuł! Darmową platformę z kursami – rekomendowanymi, a w większości przygotowanymi przez specjalistów z samego Google. Poznaj: Google Internetowe Rewolucje.

Google Internetowe Rewolucje – co to jest?

To kursy online, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności cyfrowe i zyskasz wiedzę z różnych obszarów marketingu internetowego. Kursy dostępne są na platformie stworzonej przez Google, która nazywa się Google Internetowe Rewolucje. To prawdziwe rewolucje, ponieważ wybierając dowolny kurs zyskujesz dostęp do zweryfikowanej wiedzy i całkowicie darmowych materiałów. Darmowych, ale jak najbardziej wartościowych i realnie wzbogacających wiedzę. Tylko od Ciebie zależy ile z nich wyciągniesz i faktycznie wykorzystasz w swoim działaniu. 

Co warto wiedzieć o platformie Google Internetowe Rewolucje:

 1. Jeżeli chcesz skorzystać z oferty szkoleniowej Google, wystarczy, że zarejestrujesz się na platformie dostępnej pod tym adresem.
 2. Znajdziesz tam 28 kursów, całkowicie darmowych. 
 3. Kursy dotyczą 3 obszarów kompetencyjnych z zakresu marketingu internetowego, rozwoju kariery i danych.
 4. Kursy mają różną zawartość merytoryczną, przy każdym znajdziesz informację ile czasu potrzebujesz na przejście danego kursu. Ten czas mówi nieco o objętości materiałów – dostępne są kursy trwające poniżej 2h, i takie które trwają więcej niż 20h.
 5. Do dyspozycji masz kursy o różnym stopniu zaawansowania – dla początkujących, na poziomie średnim i zaawansowanym
 6. Każdy z kursów możesz ukończyć uzyskaniem certyfikatu, aby to osiągnąć trzeba zdać test końcowy. Tu ważna uwaga – niektóre certyfikaty są odpłatne. Wystarczy, że w wyszukiwarce ustawisz odpowiedni filtr, a łatwo odsiejesz certyfikaty płatne od darmowych. 

Poznaj kilka przykładowych tematów kursów Google Internetowe Rewolucje:

 • Podstawy marketingu internetowego
 • Zaprezentuj swoją firmę w internecie
 • Promuj firmę dzięki reklamie online
 • Promuj firmę za pomocą treści
 • Poznaj potrzeby klientów i ich zachowanie online
 • Zdobądź wymarzoną pracę
 • Zapoznaj się z podstawami kodowania
 • Zwiększ wydajność pracy
 • Wystąpienia publiczne\komunikacja w biznesie
 • Skuteczny networking

Już same przykłady tematów szkoleń powinny zachęcać do skorzystania z oferty, która jest szeroka – a to tylko 10 z 28 propozycji. Co ważne, zdobywając wiedzę z Google możesz kroczyć swoją własną ścieżką, w odpowiednim dla siebie tempie. Poświadczeniem wysiłków i zaangażowania w samorozwój może być certyfikat – te na platformie akredytowane są przez IAB. Właśnie dlatego są wiarygodne i dobrze wyglądają załączone na LinkedIn czy wpisane do CV.

Ostatnie artykuły

Aktualna wiedza dla subskrybentów

Chcesz mieć dostęp do aktualnych treści?

Zapisz się do naszego newslettera! 

Chcesz rozwiązać swój problem?

Nie znalazłeś odpowiedzi na dany temat lub potrzebujesz pomocy?
Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!