ludzie przy pracy

Skuteczne pozycjonowanie na Gdańsk

Dzisiaj działalność prowadzona stacjonarnie czasami nie wystarcza, aby generować oczekiwane zyski – konieczna jest także działalność w sieci. Internet to obecnie podstawowe medium, które pozwala na przygotowanie skutecznej reklamy przyciągającej nowych klientów. Niezależnie więc od tego, czy prowadzisz salon SPA w Gdańsku, gabinet fizjoterapeutyczny czy może usługi remontowe – w każdym przypadku biznes lokalny może wymagać reklamy w Internecie. Wybierając działania z zakresu e-marketingu, warto zwrócić szczególną uwagę na pozycjonowanie na Gdańsk, gdyż jest to sposób pozwalający zwiększyć popularność biznesu wśród internautów z konkretnej lokalizacji. Ta właśnie popularność w sieci przełoży się na zdobycie nowych klientów, realnie zainteresowanych skorzystaniem z usług, a więc wygeneruje to większe zyski.

Pozycjonowanie na Gdańsk czy SEO ogólnopolskie?

Być może zastanawiasz się, czy warto wybrać pozycjonowanie na Gdańsk, czy może SEO ogólnopolskie, które również pozwoli skutecznie wypromować biznes w sieci, i to wśród internautów z całej Polski. Tutaj czynnikiem, który powinien mieć znaczenie, jest specyfika Twojego biznesu. Jeśli prowadzisz działalność typowo lokalną – tj. oferujesz usługi na miejscu lub sprzedajesz produkty jedynie w sklepie stacjonarnym – wówczas powinno zależeć Ci nie na ogólnej popularności w sieci, a na promocji wśród internautów znajdujących się w konkretnej lokalizacji: wśród mieszkańców województwa pomorskiego. I z tego właśnie powodu pozycjonowanie lokalne na Gdańsk jest doskonałym wyborem. Dobrze poprowadzone SEO lokalne sprawi bowiem, że po wpisaniu w wyszukiwarkę konkretnej frazy kluczowej ograniczonej lokalnie (na przykład salon fryzjerski gdańsk) internauta z Gdańska zobaczy właśnie Twoją firmę na możliwie najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

pozycjoner

Do kogo kierowane jest pozycjonowanie stron na Gdańsk?

Pozycjonowanie stron na Gdańsk kierujemy do tych firm, które prowadzą stacjonarną sprzedaż swoich produktów lub oferują usługi, z których skorzystać można jedynie, będąc na miejscu w siedzibie firmy. Oznacza to, że lokalne pozycjonowanie jest skuteczne w przypadku branż takich jak:

  • branża beauty (salony SPA, salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne itd.),
  • zdrowie (prywatne gabinety lekarskie, gabinety fizjoterapeutyczne itd.),
  • budowlanka i usługi remontowe,
  • sport (kluby fitness, siłownie, korty tenisowe, centra wspinaczkowe itd.),
  • gastronomia (restauracje, kawiarnie itd.),
  • i wielu innych.

Co ważne, możesz liczyć na efekt pozycjonowania niezależnie od wielkości swojej firmy. Pozycjonowanie lokalne jest kierowane zarówno do dużych biznesów, jak i tych mniejszych czy też do firm dopiero rozpoczynających swoją działalność. W każdym przypadku możemy zwiększyć Twoją popularność w sieci, co pomoże Ci zdobyć nowych klientów.

Pozycjonowanie lokalne na Gdańsk – jak działamy?

Najważniejsze jest dla nas zawsze indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego nasze działania rozpoczyna obowiązkowo audyt SEO. Gdańsk jest miastem, które nieustannie się rozwija i każda gałąź biznesu jest oblegana przez firmy – konkurencja jest bowiem ogromna niezależnie od tego, czy prowadzisz kawiarnię, czy może klub fitness. Oznacza to jedynie tyle, że podczas wstępnych konsultacji nie tylko wykonujemy audyt SEO, ale i przeprowadzamy analizę rynku, oceniając konkurencję pod kątem prowadzonych działań pozycjonerskich. W ten sposób możemy dobrać najlepsze dla Twojej firmy słowa kluczowe, a następnie podjąć działania, które przyniosą oczekiwany efekt w postaci jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, po dobraniu odpowiednich słów kluczowych przeprowadzimy optymalizację strony internetowej, aby była ona zarówno czytelna dla robotów Google badających ją pod kątem SEO, jak i przyjazna dla użytkowników, którzy na nią trafią. Zadbamy też o widoczność Twojej firmy w mapach Google oraz na platformie Google Moja Firma. Opracujemy jak najlepsze linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne, jak i stworzymy wartościowy content, który umieścimy na Twojej stronie www. Możliwe są też inne działania z zakresu e-marketingu, takie jak prowadzenie kampanii reklamowej Google Ads – posiadamy specjalistów, którzy się tym zajmują, dlatego już podczas wstępnej konsultacji możemy wybrać strategię najlepszą dla Twojej firmy, która uwzględni także Google Ads lub Facebook Ads. Wszystkie wymienione działania prowadzimy z pełnym zaangażowaniem, wykorzystując wiedzę oraz umiejętności, jakimi dysponuje nasz zespół specjalistów.

Jeśli interesuje Cię profesjonalna agencja SEO, a Gdańsk jest miastem, w którym prowadzisz swój biznes – skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksowe pozycjonowanie stron internetowych na Gdańsk, które pozwoli zwiększyć popularność Twojej firmy w sieci i zdobyć klientów realnie zainteresowanych skorzystaniem z Twoich usług. Poprawimy widoczność Twojej marki, zadbamy o content, dobierzemy najlepsze sposoby reklamy – działania na wielu płaszczyznach pozwolą Ci osiągnąć cel. AdSynergy to nasza odpowiedź na Twoje potrzeby.

Aktualna wiedza dla subskrybentów

Chcesz mieć dostęp do aktualnych treści?

Zapisz się do naszego newslettera! 

Chcesz rozwiązać swój problem?

Nie znalazłeś odpowiedzi na dany temat lub potrzebujesz pomocy?
Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!