rozmowa

Profesjonalnie tworzymy sklepy internetowe w Toruniu

Prowadzenie własnego biznesu staje się coraz popularniejsze. Branża e-commerce – a więc handel elektroniczny – jest na tyle szeroka, że każdy doskonale się w niej odnajdzie. Jeśli masz już swój pomysł na sklep internetowy, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go założył! Wprawdzie konkurencja jest duża, ale profesjonalne tworzenie sklepów internetowych w Toruniu to usługa skierowana do właścicieli firm chcących odnieść sukces i pewnych tego, że robią to we właściwy sposób: poprzez działalność online. Ad Synergy oferuje współpracę na najwyższym poziomie, dzięki której stworzony sklep internetowy będzie wyróżniał się spośród innych.

Projekt sklepu internetowego w Toruniu – działaj z Ad Synergy

Nie wiesz, jak zabrać się za stworzenie sklepu online? Masz ogólny plan, ale brak Ci konkretnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami! Stworzymy dla Ciebie indywidualny, w pełni profesjonalny projekt sklepu internetowego w Toruniu. Jako firma z doświadczeniem staramy się, aby nasi Klienci otrzymali od nas to, co najważniejsze: pełne zaangażowanie w prowadzone działania oraz wsparcie na każdym etapie współpracy, na którą składa się:

  • rozmowa konsultacyjna. Na samym początku musimy poznać Twoje preferencje, oczekiwania oraz cele biznesowe, aby projekt sklepu internetowego w Toruniu był stworzony na miarę potrzeb Twoich i Twojego biznesu. Jeśli nie masz jeszcze wizji – nasi specjaliści zaproponują ciekawe rozwiązania, które mogą Cię zainteresować.
  • przygotowanie projektu graficznego. Design jest bardzo ważny, to on bowiem przyciągnie wzrok potencjalnego klienta, który znajdzie się na Twojej stronie. Dlatego zadbamy o wygląd Twojego sklepu. Atrakcyjna wizualnie warstwa będzie prawdziwą wizytówką.
  • kodowanie. Działania techniczne również należą do nas – nasi web developerzy zadbają o to, aby tworzony sklep online znalazł się na stabilnym serwerze i działał w pełni sprawnie.
  • testowanie. Zakładanie sklepów internetowych w Toruniu wiąże się z koniecznością przeprowadzenia testów prawidłowego działania wszelkich funkcjonalności, aby sklep oddany do użytku nie posiadał żadnych niedociągnięć. Przykładamy dużą wagę do testowania, gdyż zależy nam na tym, aby wszystkie nieprawidłowości wychwycić jeszcze przed premierą strony, i usunąć je jak najszybciej. Dzięki temu zyskujesz czystą i w pełni sprawną stronę internetową.

Platformy do budowy sklepów internetowych w Toruniu

Budowa sklepów internetowych w Toruniu to zadanie, którego podejmujemy się z pełnym zaangażowaniem. Ważne jest dla nas to, aby umożliwić naszym Klientom łatwe zarządzanie stworzonym sklepem – dlatego budowę opieramy na platformach takich jak Shoper, PrestaShop oraz WordPress, które są proste w obsłudze, a przy tym funkcjonalne. Każde rozwiązanie ma zarówno plusy, jak i minusy, dlatego już podczas rozmowy konsultacyjnej prezentujemy je Klientowi, aby ten mógł wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Na jakich platformach działamy?

  • Sklepy open source. Budowa sklepów internetowych w Toruniu może być prowadzona na platformach z otwartym kodem – oznacza to, że twórca takiej platformy dał możliwość indywidualnej modyfikacji kodu, aby web developer mógł jak najlepiej dostosować powstający sklep do oczekiwań właściciela. Ponadto dostęp do kodu pozwala na dodawanie funkcjonalności w dowolnym momencie działania sklepu. Do najpopularniejszych platform open source należy PrestaShop. Jest to dobre rozwiązanie także z tego względu, że pozwoli na wprowadzenie szeregu działań z zakresu SEO, jeśli zdecydujesz się później na pozycjonowanie swojego sklepu internetowego.
  • Sklepy SaaS. Tutaj najpopularniejszy jest polski Shoper. Wybierasz plan cenowy i w jego ramach zyskujesz określone funkcjonalności, takie jak m.in. integracja z Allegro. Za pomocą tej platformy można wprowadzić nawet 20 tysięcy produktów, jest to więc dobra opcja dla dużych sklepów.

Projektowanie sklepów internetowych w Toruniu może odbywać się także poprzez WooCommerce – wtyczkę do WordPressa dedykowaną biznesom e-commerce. Sprzedaż za jej pomocą jest niezwykle prosta, dlatego najchętniej wybierają ją początkujący przedsiębiorcy nieposiadający jeszcze zbyt szerokiej oferty produktów.

Ad Synergy, czyli tworzenie sklepów internetowych w Toruniu na najwyższym poziomiea

Jeśli liczysz na nieszablonowe rozwiązania, skrojone na miarę Twoich potrzeb, oferowane przez Ad Synergy tworzenie sklepów internetowych w Toruniu z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy. To oferta skierowana do tych, którzy cenią sobie: profesjonalizm, zaangażowanie oraz elastyczność działania, a ponadto kreatywność i głowę pełną pomysłów. Ad Synergy nigdy nie zatrzymuje się w miejscu – jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i wciąż się rozwijamy. Wszystko po to, aby móc zaoferować Ci profesjonalne tworzenie sklepów internetowych w Toruniu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeśli szukasz firmy, która potrafi przełożyć Twoje biznesowe cele na efektywność sklepu online. Wysokie zyski dzięki sprzedaży będą możliwe, jeśli nowo powstały sklep będzie atrakcyjny wizualnie, zwracający uwagę, ale przy tym intuicyjny w działaniu. To właśnie możemy Ci zaoferować.

Aktualna wiedza dla subskrybentów

Chcesz mieć dostęp do aktualnych treści?

Zapisz się do naszego newslettera! 

Chcesz rozwiązać swój problem?

Nie znalazłeś odpowiedzi na dany temat lub potrzebujesz pomocy?
Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!