projektowanie strony internetowej

Projektowanie stron internetowych

Aby Twoja firma stała się widoczna w sieci, powinna mieć własną stronę internetową – taką, która już na pierwszy rzut oka zachęci odwiedzającego do zapoznania się ze szczegółami Twojej oferty. Dobra strona www to witryna spójna z wizerunkiem Twojej firmy, działająca szybko i bez błędów, a przy tym dostosowana do urządzeń mobilnych, gdyż smartfony stały się w dzisiejszych czasach podstawowym sprzętem do korzystania z Internetu. To my – Ad Synergy – oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych w Gdańsku, dlatego zapraszamy Ciebie do nawiązania współpracy, która może przynieść Ci zdecydowane korzyści.

Budowa stron www w Gdańsku – co zyskujesz jako nasz Klient?

Zastanawiasz się, jakie plusy będzie niósł ze sobą nowy projekt strony internetowej Twojej firmy z Gdańska? Po pierwsze – zyskasz skuteczny kanał pozwalający Ci na pozyskiwanie nowych klientów, jak i umożliwiający dobrą komunikację ze stałymi odbiorcami Twojej oferty. Strona www będzie dobrym sposobem na to, aby podtrzymywać zainteresowanie tych, którzy znają już Twoją firmę i korzystali w przeszłości z Twoich usług.

Projektowanie stron internetowych w Gdańsku przeprowadzone w sposób profesjonalny, pozwala na pełne dopracowanie techniczne witryny. Działamy zgodnie z zasadami UX Design, czyli bierzemy pod uwagę tzw. user experience – doświadczenie użytkownika. To osoba odwiedzająca ma dobrze czuć się na stronie, poruszać się po niej w sposób intuicyjny, aby łatwo znaleźć wszystko, czego akurat potrzebuje. Pamiętamy o tym podczas każdego etapu prac związanych z tworzeniem stron www w Gdańsku.

Oprócz UX ważna jest szybkość ładowania strony – internauci przyzwyczajeni do tego, że wszelkie informacje pojawiają się na ich ekranie w mniej niż sekundę, zrezygnują z czekania na uruchomienie witryny, dlatego powinna ona ładować się błyskawicznie – zadbają o to nasi web developerzy, których głównym zadaniem na co dzień jest właśnie budowa stron internetowych w Gdańsku.

spotkanie

Projekt strony www w Gdańsku krok po kroku

Jak przebiega współpraca z nami? Projekt strony www w Gdańsku powstaje dzięki pełnemu zaangażowaniu zespołu naszych pracowników – konsultantów, web developerów, grafików oraz testerów.

Tworzenie stron www w Gdańsku rozpoczyna:

  • rozmowa konsultacyjna. Dla nas najważniejsze jest, aby strona internetowa spełniała wszystkie Twoje wymagania. Tworzymy ją dla Ciebie i dla Twojej firmy, dlatego na tym etapie chcemy poznać Twoje potrzeby i oczekiwania, zgodnie z którymi będziemy dalej przeprowadzać projektowanie stron www w Gdańsku.

W dalszych krokach przeprowadzamy:

  • analizę branży. Konkurencja w każdej gałęzi gospodarki jest obecnie bardzo duża, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przeanalizować sytuację w Twojej branży, by dostosować stronę internetową do jej specyfiki, a także by nie powielać błędów konkurencji.
  • przygotowujemy szkic Twojej strony internetowej. Koncepcja uwzględnia wygląd, schemat oraz nawigację. To podstawowy etap usługi, jaką jest projektowanie stron internetowych w Gdańsku.
  • tworzymy projekt graficzny. Dla odbiorcy, który trafi na Twoją stronę internetową, bardzo ważna jest szata graficzna, gdyż to ona jako pierwsza rzuca się w oczy. Zadbamy o to, aby projekt przyciągnął uwagę użytkownika, a przy tym był w pełni estetyczny.
  • kodujemy stronę. Tworzenie stron internetowych w Gdańsku przeprowadzają nasi web developerzy, którzy zajmują się kwestiami technicznymi. To oni "stawiają" stronę, opierając się na HTML, CSS, PHP, JavaScript, systemach Smarty i CMS. W efekcie prac otrzymujesz szybko działającą, bezpieczną stronę.
  • testujemy. Aby upewnić się, że powstająca strona nie zawiera żadnych błędów, przeprowadzamy jej testy. To moment na stuprocentowe dopracowanie strony.

Dopiero po przejściu tych etapów uruchamiamy stronę i przekazujemy właścicielowi dostęp do niej. Jak widzisz, budowa stron www w Gdańsku to kilka zadań, które wymagają współpracy grafika, web developera oraz testera. Ale na tym najczęściej się nie kończy – strona musi być uzupełniona też o content. Jeśli nie posiadasz własnych tekstów, możemy zaoferować pomoc naszego copywritera, który przygotuje wartościowe treści na Twoją witrynę.

Zakładanie stron www w Gdańsku z Ad Synergy

Chciałbyś posiadać wyróżniającą się stronę internetową? Chcesz zaistnieć w sieci? Ważna jest dla Ciebie przemyślana prezentacja produktów lub usług? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, wybierając zakładanie strony internetowej w Gdańsku z Ad Synergy. Możemy przygotować dla Ciebie: stronę-wizytówkę, która pozwoli Ci jak najlepiej przedstawić firmę w Internecie i zachęci klientów do skorzystania z oferty; jak też landing page lub serwis umożliwiający sprzedaż produktów czy rezerwację wizyt online. Tworzenie stron www dla firm z Gdańska to nie jest bowiem działanie „na ślepo”, tylko w pełni przemyślane prace, które oparte są na Twoich indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach. Powstająca strona jest zawsze niepowtarzalna – nie powielamy naszych projektów.

Jeśli szukasz firmy, której podstawową usługą jest tworzenie stron internetowych dla firm w Gdańsku, właśnie ją znalazłeś – to Ad Synergy, która powstała z myślą o tym, aby realizować jak najlepsze projekty. Zakładanie stron www w Gdańsku wymaga od nas wiedzy, umiejętności, ale też znajomości nowinek z branży – jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami i z ciekawostkami, i staramy się wdrażać nowe rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, których interesuje w pełni profesjonalne tworzenie stron www w Gdańsku. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie oczekiwane efekty.

Aktualna wiedza dla subskrybentów

Chcesz mieć dostęp do aktualnych treści?

Zapisz się do naszego newslettera! 

Chcesz rozwiązać swój problem?

Nie znalazłeś odpowiedzi na dany temat lub potrzebujesz pomocy?
Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!