tworzenie stron internetowych

Projektujemy sklepy internetowe w Poznaniu

Prowadzenie biznesu e-commerce to w dzisiejszych czasach wróżba sukcesu – coraz więcej konsumentów rezygnuje bowiem z zakupów w sklepach stacjonarnych na rzecz sklepów internetowych. Zakupy w sieci to dziś codzienność, dlatego właśnie handel elektroniczny to ważna i wartościowa dziedzina gospodarki. Jeżeli więc prowadzisz sprzedaż stacjonarną i chcesz rozwinąć swój biznes – oferujemy Ci profesjonalne tworzenie sklepów internetowych w Poznaniu. Wykonamy dla Ciebie sklep online, który pozwoli Ci zdobyć nowych klientów, a tym samym – wygenerować kolejne zyski. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia współpracy. Z chęcią odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania.

Budowa sklepów internetowych w Gdańsku z Ad Synergy

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i wykorzystujemy je na co dzień w kolejnych zadaniach, których się podejmujemy. Także budowa sklepów internetowych w Gdańsku jest prowadzona przez nas z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu nasze projekty są dopracowane w najmniejszym szczególe. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, przejdziemy razem przez ścieżkę, krok po kroku:

  • rozmowa konsultacyjna. Na samym początku chcemy poznać Twoje oczekiwania – czy wiesz już, jakie funkcjonalności są niezbędne w Twoim sklepie? Jakie cele chcesz osiągnąć? Rozmowa pomoże nam ustalić, co jest naprawdę ważne, aby Twój biznes e-commerce rozwinął skrzydła.
  • projekt graficzny. Warstwa graficzna jest niezwykle ważna – to na nią zwracają uwagę potencjalni klienci i to ona może zachęcić ich do pozostania w Twoim sklepie online i dokonania zakupów. Stworzymy projekt, który wyróżni Twój sklep na tle konkurencji i jednocześnie będzie doskonale współgrał z identyfikacją graficzną Twojej marki.
  • kodowanie. Nasi web developerzy zajmą się sprawami technicznymi. To zadanie jest zawsze przeprowadzane z pełnym zaangażowaniem, gdyż od kodowania zależy działanie powstającego sklepu internetowego.
  • content. To opcja dodatkowa, jeżeli nie posiadasz już przygotowanych treści. Nasi copywriterzy stworzą je dla Ciebie, a my wdrożymy je na stronę.
  • testowanie. Zanim uruchomimy sklep, musimy upewnić się, czy działa prawidłowo. To moment na sprawdzenie, czy wszystkie funkcjonalności będą spełniać swoje zadania.
  • wdrożenie. Po przejściu tych wszystkich etapach możemy oddać sklep do użytku – od teraz to do Ciebie należeć będzie obsługa sklepu.
rozmowa biznesowa
rozmowa

Jak widzisz, zakładanie sklepów internetowych w Gdańsku to proces, który angażuje wiele osób – konsultantów i analityków, web developerów, grafików, copywriterów oraz testerów. Jako firma, która ceni sobie zaangażowanie, sumienność i profesjonalizm, możemy zapewnić, że nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby efekt końcowy był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Projekt sklepu internetowego w Gdańsku – poznaj szczegóły

Ścieżka prowadząca do powstania sklepu internetowego jest długa, a po drodze konieczne jest wprowadzanie wielu różnych elementów. Dbamy o to, aby dzięki nim strona stała się bardziej funkcjonalna i przyjazna dla użytkowników. Dlatego właśnie każdy nasz projekt sklepu internetowego w Gdańsku uwzględnia:

  • Responsywność strony. Obecnie to smartfony stanowią główne urządzenie pozwalające na korzystanie z Internetu. Według badań wyszukiwarki mobilne są częściej używane niż wyszukiwarki na komputerach stacjonarnych. Ze względu na to, że smartfony mają mniejsze ekrany – strony internetowe muszą być dostosowywane do wyświetlania na nich. Zapewniamy, że tworzone przez nas sklepy są responsywne, a więc będą wyświetlane prawidłowo na urządzeniach mobilnych.
  • Intuicyjność. Zadbamy o to, aby potencjalni klienci mogli poruszać się po sklepie intuicyjnie. Strona będzie w pełni czytelna, co zagwarantuje użytkownikom pozytywne doświadczenia. Wykonamy projekt zgodnie z zasadami UX design.
  • Elastyczność. Dobrze wiemy, że Twój biznes będzie się rozwijać, dlatego zadbamy o to, aby sklep internetowy posiadał możliwość rozbudowy oraz dodania nowych funkcjonalności.
  • Szybkość strony. Internauci bywają niecierpliwi, dlatego strona powinna ładować się błyskawicznie. I to jest podstawą przy tworzeniu naszych projektów.

Projektowanie sklepów internetowych w Gdańsku – współpraca

Tworzenie sklepów internetowych w Gdańsku wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale i kreatywności. Konkurencja w branży e-commerce jest bowiem bardzo dużą, dlatego projekt sklepu powinien być doskonale dopracowany i oparty na ciekawych rozwiązaniach, aby internauci kupowali właśnie u Ciebie. My oprócz kreatywności wyróżniamy się także sumiennością i pełnym zaangażowaniem, dlatego oferowane przez nas profesjonalne tworzenie sklepów internetowych w Gdańsku to gwarancja Twojej satysfakcji z efektu końcowego. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą będziesz mógł rozwijać swój biznes w sieci. Zapraszamy do kontaktu.

Wybierz projektowanie sklepów internetowych w Gdańsku przez Ad Synergy, jeżeli chcesz już teraz zacząć zarabiać na sprzedaży przez Internet. Zapewniamy współpracę na najwyższym poziomie.

Aktualna wiedza dla subskrybentów

Chcesz mieć dostęp do aktualnych treści?

Zapisz się do naszego newslettera! 

Chcesz rozwiązać swój problem?

Nie znalazłeś odpowiedzi na dany temat lub potrzebujesz pomocy?
Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!