Chcesz odświeżyć stronę Twojej Firmy? A może stawiasz pierwsze kroki w biznesie i potrzebujesz witryny, aby zaprezentować swoją ofertę w sieci? Szukasz agencji, której specjalnością jest tworzenie stron www? Zaprojektujemy dla Ciebie stronę internetową, która wzbudzi zainteresowanie potencjalnych klientów i wyróżni się na tle konkurencji. Skontaktuj się z nami, chętnie porozmawiamy o Twojej wizji oraz podzielimy się naszymi pomysłami.

Tylko przemyślana, atrakcyjna wizualnie strona jest w stanie zatrzymać uwagę użytkowników na dłużej. Na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia masz zaledwie kilka sekund, dlatego podczas projektowania i budowy stron WWW kierujemy się przede wszystkim UX, aby potencjalni klienci chętnie przeglądali ofertę Twojej Firmy, a w przyszłości – z niej skorzystali. Stworzymy dla Ciebie stronę, dzięki której w prosty i skuteczny sposób zbudujesz profesjonalny wizerunek marki w Internecie oraz zyskasz ważny kanał promowania swoich produktów lub usług.

Jak budujemy strony internetowe?

Budowa stron internetowych, z których dobrze się korzysta, zarówno administratorom, jak i użytkownikom, wymaga umiejętnego stosowania dostępnych technologii i możliwości, które dają. Do stworzenia strony www wykorzystujemy doświadczenie zebrane przez lata pracy, wiedzę oraz umiejętności, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować taki projekt strony, który będzie dopracowany w każdym detalu. Będąc na bieżąco z trendami, wykonujemy nowoczesne strony www, które dzięki estetycznej grafice i funkcjonalności zwracają uwagę każdego internauty.
W codziennej pracy używamy głównie:

  • HTML,
  • CSS,
  • JavaScript,
  • PHP.

Standardem staje się wykorzystanie tzw. CMS, czyli systemów zarządzania treścią. Pozwalają one przede wszystkim na bardzo prostą zmianę treści na stronie. Nawet osoba, która nie ma doświadczenia w programowaniu, może z łatwością dodawać i modyfikować tekst czy grafiki. Jednym z najpopularniejszych CMS-ów zdecydowanie jest WordPress, którego możliwości regularnie wykorzystujemy, projektując strony www dla naszych Klientów. Tworzenie stron wiąże się też z wykorzystaniem licznych wtyczek, dzięki którym możemy dodawać kolejne funkcjonalności i dostosować stronę internetową do oczekiwań i potrzeb Klienta. Zajmujemy się integracją z mediami społecznościowymi, tworzeniem formularzy czy wdrażaniem modułów sprzedażowych (WooCommerce).

spotkanie biznesowe

Tworzenie stron z Ad Synergy

Zgłoś się do nas i opowiedz, jakiej strony potrzebujesz, a stworzymy dla Ciebie projekt skrojony „na miarę”. Pierwsza rozmowa – konsultacja – pozwoli nam poznać Twoje oczekiwania oraz cele – a to doskonała podstawa pozwalająca stworzyć stronę, która najlepiej wpisze się w Twój gust i spełni wszystkie Twoje wymagania pod względem estetyki oraz funkcjonalności.

Samo projektowanie stron www to proces, w którym uczestniczy kilka osób – najczęściej jest to grafik i programista, ale możliwy jest też udział copywritera, który przygotuje wartościowe teksty. Nasi pracownicy zawsze są w pełni zaangażowani, wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, ale także kreatywność i chęć do działania. W efekcie podczas tworzenia stron www mogą wymieniać się pomysłami i wzajemnie się uzupełniać. Są też elastyczni, a więc chętni do uwzględniania nowych sugestii, które mogą pojawić się dopiero po czasie. Ad Synergy to współpraca na najwyższym poziomie. Dzięki nam zobaczysz, że tworzenie stron internetowych może przebiegać szybko i sprawnie, a efekt końcowy jest zawsze wyjątkowy.

Jakie strony projektujemy?

Landing page czy strona wizerunkowa? Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej Firmy. Zajmujemy się m.in. landing page, czyli projektowaniem takich stron internetowych, których układ i treści sprzedażowe skutecznie zachęcają użytkowników do skorzystania z Twojej oferty. Podamy informacje w taki sposób, aby wyeksponować najmocniejsze strony produktu lub usługi, oraz stworzymy atrakcyjny wizualnie projekt i intuicyjny układ strony, żeby zapewnić jak największą liczbę konwersji.

Tworzymy również strony wizerunkowe, będące doskonałą wizytówką firmy. To tego typu strony www pomogą Ci zbudować silną markę w sieci oraz zdobyć rozpoznawalność wśród potencjalnych klientów. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie stron internetowych produktowych, które prezentują ofertę firmy. Można rozbudować je o możliwość dokonania zakupu, dzięki czemu klasyczna strona www posiada funkcjonalność sklepu internetowego. W przypadku biznesu e-commerce jest to najlepsza opcja. Za każdym razem indywidualnie dobieramy typ strony oraz tworzymy projekt, w którym uwzględniamy najważniejsze funkcjonalności. Przekonaj się, że budowa strony internetowej to najlepsza inwestycja w pozyskiwanie nowych Klientów, skuteczne akcje promocyjne oraz prezentację produktów i usług potencjalnie zainteresowanym użytkownikom.

Strony internetowe od projektu do wdrożenia

Projektowanie strony internetowej to proces, podczas którego uwzględniamy wiele czynników m.in. Twoje oczekiwania, identyfikację wizualną marki, szybkość ładowania oraz dostosowanie do algorytmów Google. Profesjonalne tworzenie stron sprawi, że otrzymasz intuicyjny, przyjazny dla administratorów, użytkowników i wyszukiwarki serwis, którego widoczność łatwo będzie zbudować za pomocą działań SEO. Pamiętaj jednak, że aby strona internetowa znalazła się wysoko w wynikach wyszukiwania, powinna być wypozycjonowana. Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami także w celu przygotowania indywidualnej strategii SEO dla Twojej nowej strony www. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami na każdej płaszczyźnie przyniesie Ci zadowolenie, gdyż możemy zagwarantować efekty zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Podczas tworzenia strony internetowej działamy na szablonach oraz autorskich rozwiązaniach, w zależności od Twoich oczekiwań i możliwości. Jesteśmy otwarci na sugestie Klienta dotyczące zmian w zaproponowanym przez nas układzie strony, a jednocześnie chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, bo tworzenie stron wiąże się z zadbaniem nie tylko o warstwę graficzną, ale też techniczną.

Po zaakceptowaniu projektu przychodzi czas na kolejny etap tworzenia strony. Do gry wchodzą nasi developerzy, którzy zajmują się kodowaniem. Bardzo ważna jest dla nas responsywność strony, czyli dostosowanie jej do różnego rodzaju przeglądarek internetowych i urządzeń mobilnych. Strona www zawsze bowiem wyświetla się inaczej na monitorze z dużą rozdzielczością niż na urządzeniach mobilnych – responsywność pozwala zadbać o użytkowników smartfonów, którzy dzięki temu także będą widzieć nową stronę w wysokiej jakości. To wszystko sprawia, że każdy internauta będzie mógł korzystać z serwisu w intuicyjny i komfortowy sposób, a dodatkowo strona będzie lepiej oceniana przez algorytmy przeglądarki (co ma znaczenie dla wyświetlania strony internetowej w wyszukiwarce). Przed opublikowaniem strony i oddaniem jej do użytku przeprowadzamy też szczegółowe testy, aby mieć pewność, że wszystkie funkcjonalności działają poprawnie, a strona będzie najlepszą wizytówką Twojej Firmy.

Co zyskasz dzięki dobrze zaprojektowanej stronie?

Wiesz już, jak przebiega tworzenie stron internetowych. Być może zdecydujesz się na nową witrynę, która stanie się wizytówką Twojej firmy – lub wybierzesz projekt strony internetowej umożliwiający odwiedzającym dokonywanie zakupów. Opcji jest wiele – a każda wiąże się z korzyściami dla Ciebie.

Dopracowana technicznie i intuicyjnie zaprojektowana strona to przede wszystkim:

  • atrakcyjnie zaprezentowana oferta. Już na początkowym etapie projektowania stron analizujemy najlepszy sposób na przedstawienie oferty Twojej firmy. Uwzględniamy przy tym UX design, czyli user experience, aby wybrać rozwiązanie najbardziej przyjazne dla odwiedzających.
  • wyróżnienie na tle konkurencji. Obecnie posiadanie strony internetowej jest niezbędne dla niemal każdego biznesu. W czasach, gdy konkurencja na każdym polu jest duża, warto być o krok przed nią. Może w tym pomóc atrakcyjny, nowoczesny wygląd strony internetowej.
  • łatwe zarządzanie stroną. Proces tworzenia stron uwzględnia też to, że ma być ona funkcjonalna dla osoby zarządzającej nią. Dbamy o to, aby właściciel mógł korzystać ze swoich stron www bez żadnych problemów.
  • profesjonalny wizerunek marki. Tworzenie stron www to też przygotowanie wartościowych treści, dzięki którym Twoja firma będzie mogła prezentować się jako ekspert w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz contentu, także możemy się tym zająć.
  • dobra komunikacja z klientami. W tworzeniu stron uwzględniamy Twoją późniejszą relację z klientem – dlatego przygotowujemy taką stronę, która pozwoli mu na dobry kontakt z Twoją firmą.
  • wzrost sprzedaży. Atrakcyjne przedstawienie produktów sprawia, że sprzedaż pochodząca ze stron www zaczyna stanowić dużą część zysków. Dlatego profesjonalne tworzenie strony internetowej uwzględnia przygotowanie podstron ofertowych i produktowych.

W naszej ofercie dostępne są: budowa stron internetowych „od zera” oraz wprowadzanie poprawek w serwisach, które już działają. Przestań tracić klientów z powodu niedociągnięć na firmowej stronie, skontaktuj się z nami i zainwestuj w renomę swojej marki. Zapraszamy – oferujemy profesjonalne tworzenie strony www, która wpłynie pozytywnie na wizerunek Twojej firmy.

Sprawdź strony internetowe od Ad Synergy

Aktualna wiedza dla subskrybentów

Chcesz mieć dostęp do aktualnych treści?

Zapisz się do naszego newslettera! 

Chcesz rozwiązać swój problem?

Nie znalazłeś odpowiedzi na dany temat lub potrzebujesz pomocy?
Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!