Twój sklep internetowy

Chcesz rozszerzyć swój biznes, działając nie tylko stacjonarnie, ale też w Internecie? Zastanawiasz się nad założeniem sklepu internetowego, ale nie wiesz, jak to zrobić? Pomożemy Ci! Podstawą naszej oferty dla firm jest profesjonalne tworzenie sklepów internetowych. Skontaktuj się z nami, a sprawimy, że Twój biznes e-commerce zacznie działać naprawdę prężnie.

Niezależnie od tego, co sprzedajesz, każdy produkt powinien być jak najlepiej zaprezentowany – to właśnie odpowiednia prezentacja produktu wzbudza zainteresowanie potencjalnych klientów. Internauci mają obecnie niebywale szeroki wybór – a mimo tego często dokonują zakupu, kierując się impulsem. Jeśli sklep internetowy jest atrakcyjny wizualnie, a poruszanie się po nim jest intuicyjne – wówczas klient chętniej skorzysta z Twojej oferty. Dlatego właśnie warto zdecydować się na nasze profesjonalne tworzenie sklepów internetowych, gdyż zyskujesz wówczas pewność, że każda strona i podstrona zostanie perfekcyjnie wykończona, abyś mógł oferować swoim klientom to, co najlepsze. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na wygląd sklepu – zgłoś się do nas, a z całą pewnością któryś z naszych projektów przygotowanych specjalnie dla Ciebie spełni wszystkie Twoje wymagania.

Zakładanie sklepów internetowych - PrestaShop, Shoper, WooCommerce

Nasi specjaliści e-commerce wykorzystują możliwości kilku platform, dzięki czemu powstające sklepy internetowe mogą być idealnie dopasowane do potrzeb konkretnej firmy. Działamy z pomocą: PrestaShop, Shoper oraz WooCommerce.

Budowa sklepu internetowego z wykorzystaniem platformy Shoper to wspieranie polskich programistów - platforma została bowiem stworzona właśnie w Polsce. Za jej pomocą można zaprojektować sklepy internetowe na indywidualnych szablonach, a gdy już sklep zostanie uruchomiony - można obsługiwać cały proces zakupowy. W jednym miejscu możesz kontrolować przebieg transakcji od przyjęcia zamówienia, poprzez wysyłkę, do etapu ksiegowo-magazynowego.

  • Budowa sklepów internetowych z PrestaShop również przynosi wiele korzyści. Oprogramowanie otwarte umożliwia bowiem szeroką modyfikację kodu tak, aby stworzyć sklep idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb danej firmy. Proponujemy wykonanie sklepu na tej platformie małym i średnim sklepom. Ilość dostępnych wtyczek i integracji pozwoli na dodanie przydatnych funkcjonalności bez wpływu na szybkość działania sklepu.
  • Zakładanie sklepów internetowych przy wykorzystaniu WooCommerce to najlepsza opcja dla tych firm, które swoją stronę internetową oparły ja WordPressie. WooCommerce jest bowiem wtyczką zintegrowaną właśnie z WordPressem. Obsługa sklepu stworzonego w ten sposób jest niezwykle prosta, dzięki czemu to właśnie rozwiązanie cieszy się dużym zainteresowaniem firm chcących rozpocząć sprzedaż internetową.

Budowa sklepów internetowych z Ad Synergy

Wybierając Ad Synergy do stworzenia Twojego sklepu internetowego, wybierasz: profesjonalizm, zaangażowanie, elastyczność oraz pełne wsparcie. Jesteśmy po to, aby Twój sklep internetowy wyróżniał się spośród innych, aby był całkowicie kompatybilny z celami i misją Twojej firmy, i co najważniejsze - aby generował duże zyski. To wszystko jest możliwe dzięki pracy naszych specjalistów, którzy zagwarantują:

  • Intuicyjny wygląd sklepu internetowego. To bardzo ważne, aby klienci mogli poruszać się po sklepie w sposób intuicyjny, gdyż dzięki temu zwiększasz prawdopodobieństwo tego, że przejdą przez cały proces zakupowy. Budujemy sklep w oparciu o UX - user experience.
  • Responsywność sklepu internetowego. Obecnie użytkownicy już częściej korzystają ze smartfonów przy przeglądaniu stron internetowych niż ze stacjonarnego komputera, w związku z tym trzeba zadbać o to, aby sklep był responsywny - dostosowany do przeglądania na mniejszych ekranach, takich jak smartfony czy tablety.

Profesjonalne projektowanie sklepów internetowych

Każdy sklep internetowy jest stworzony przez nas z pełnym zaangażowaniem - patrzymy z perspektywy potencjalnego klienta: jaki powinien być sklep online, w którym zrobienie zakupu jest przyjemnością? Z jakich sklepów dobrze się korzysta? Na tym opieramy nasze projektowanie sklepów internetowych, tworząc strony intuicyjne i przyjazne dla użytkowników. Nie zapominamy przy tych o zarządzaniu sklepem - dla Ciebie również przygotowujemy wiele ułatwień, aby obsługa przebiegała zawsze szybko i sprawnie. Nasz projekt sklepu internetowego jest przyjazny dla użytkownika, jak i dla właściciela.

Tworzenie sklepów internetowych dzięki doświadczeniu w e-commerce

Posiadamy duże doświadczenie w branży e-commerce, gdyż współpracujemy z wieloma klientami, którzy prowadzą handel elektroniczny. Tworząc dla nich sklepy internetowe, zdobyliśmy nową wiedzę i umiejętności praktyczne. Dzięki temu możemy teraz wdrażać coraz lepsze rozwiązania do swoich codziennych działań.

Postaw na tworzenie sklepów internetowych z Ad Synergy, a zyskasz pewność współpracy na najwyższym poziomie. Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie współpracy - ta synergia bez wątpienia zostanie dobrze wykorzystana! Zapraszamy.

Sprawdź sklepy internetowe od Ad Synergy

Aktualna wiedza dla subskrybentów

Chcesz mieć dostęp do aktualnych treści?

Zapisz się do naszego newslettera! 

Chcesz rozwiązać swój problem?

Nie znalazłeś odpowiedzi na dany temat lub potrzebujesz pomocy?
Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!