Tworzymy sklepy internetowe w Gdańsku

Z roku na rok widać coraz bardziej, że sprzedaż online zaczyna mieć duże znaczenie. Obecnie już miliony konsumentów dokonuje zakupów przez Internet i trend ten z pewnością będzie postępował, dlatego właśnie coraz więcej biznesów zaczyna przenosić się do sieci, a sklepy stacjonarne postanawiają równolegle rozwijać się w Internecie. Jeśli i Ty należysz do tej grupy, która uznała, że warto zagłębić się w biznes e-commerce, skontaktuj się z nami. Zakładanie sklepów internetowych w Gdańsku to zadanie, którego podejmujemy się z pełnym zaangażowaniem. Z naszą pomocą stworzysz sklep online, który pozwoli Ci na skuteczną sprzedaż w sieci.

Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych – Gdańsk

Jeśli jesteś zainteresowany naszą usługą, jaką jest profesjonalne tworzenie sklepów internetowych w Gdańsku, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią wyjaśnimy, na czym polega współpraca z nami, oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Na samym początku przeprowadzimy konsultację, która pozwoli wyodrębnić Twoje cele biznesowe związane z e-commerce oraz Twoje oczekiwania wobec nas. Dzięki temu będziemy mogli wybrać najlepszą ścieżkę rozwoju. Przygotujemy projekt sklepu internetowego w Gdańsku, który będzie zgodny z Twoimi wymaganiami.

Drugi krok to przygotowanie designu graficznego, dzięki któremu Twój sklep będzie wyróżniał się spośród innych. Szata graficzna wykonana na indywidualne zamówienie to zawsze niepowtarzalna część projektu - dlatego przykładamy do niej szczególną wagę.

Nasi web developerzy zajmą się programowaniem. To główny etap budowy sklepów internetowych w Gdańsku. To w tym momencie wdraża się zaplanowane funkcjonalności, a także uwzględnia strategię SEO, która ma pomóc zwiększyć ruch na stronie.

W końcu przychodzi czas na testy. Sprawdzamy, czy zbudowany sklep internetowy jest zgodny ze wszystkimi założeniami oraz czy działa poprawnie. Jeśli tak - to moment na uruchomienie sklepu. Przekażemy Ci dostęp i udzielimy pełnego wsparcia w obsłudze platformy. Odpowiemy też na wszelkie pytania dotyczące kwestii technicznych.

Jak widzisz, budowa sklepów internetowych w Gdańsku opiera się na kilku etapach. Efekt końcowy z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz wiedzieć więcej.

Zakładanie sklepów internetowych w Gdańsku z Ad Synergy

Wybierz Ad Synergy, jeśli zależy Ci na tym, aby założenie Twojego sklepu internetowego przebiegło szybko, sprawnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Bedąc firmą z dużym doświadczeniem, cenimy sobie profesjonalne podejście, dlatego zatrudniamy web developerów, grafików, pozycjonerów oraz copywriterów, którzy zawsze w pełni angażują się w swoje zadania. Dzięki temu tworzenie sklepów internetowych w Gdańsku przebiega zawsze bezproblemowo i przynosi efekty zgodne z oczekiwaniami klientów. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Ad Synergy przyniesie Ci pełną satysfakcję, a stworzony sklep internetowy - duże zyski ze sprzedaży.

W naszych działaniach uwzględniamy elementy takie jak:

  • UX design, czyli user experience. To dziś najważniejsze w tworzeniu stron internetowych, gdyż algorytmy Google zwracają dużą uwagę na to, czy dana strona jest wartościowa dla użytkownika. Dlatego przy tworzeniu sklepów internetowych w Gdańsku zwracamy uwagę na to, aby użytkownik mógł poruszać się po stronie intuicyjnie i aby cała strona była dla niego czytelna.
  • Responsywność. Obecnie coraz więcej osób korzysta z Internetu w smartfonie niż na komputerze stacjonarnym, dlatego nowo tworzone strony internetowe powinny być dostosowane do wyświetlania na małych ekranach. Pamiętamy o tym przy projektowaniu sklepów internetowych w Gdańsku.
  • Elastyczność. Dobrze wiemy, że Twoje cele mogą zmieniać się z czasem, a Twój biznes e-commerce będzie się rozwijać, dlatego gwarantujemy pełną elastyczność - możliwość modyfikacji sklepu, wprowadzania integracji oraz nowych wtyczek.

Projekt sklepu internetowego w Gdańsku na najlepszych platformach

Projekt sklepu internetowego w Gdańsku możemy wykonać na różnych platformach sklepowych, tak aby dobrać jak najlepsze rozwiązanie do potrzeb Twojego biznesu. Wśród najczęściej wybieranych technologii znajduje się PrestaShop, Shoper oraz WooCommerce. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy, jednak rozmowa konsultacyjna, którą przeprowadzamy przed rozpoczęciem projektowania sklepu, pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości i dobrać najlepszą platformę do własnych wymagań. Gwarantujemy indywidualne podejście.

Niezależnie od wyboru, zawsze tworzony przez nas projekt sklepu internetowego w Gdańsku będzie posiadał intuicyjną nawigację, a strona będzie szybko się ładowała – dobrze wiemy, że to jest najważniejsze dla internautów, dlatego zwracamy szczególną uwagę na te dwa elementy.

Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych w Gdańsku to zadanie, które Ad Synergy wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Dlatego jeśli zależy Ci na pewności co do tego, że efekt końcowy spełni Twoje oczekiwania – skontaktuj się z nami. Gwarantujemy pełną satysfakcję z powstałego sklepu online.

Aktualna wiedza dla subskrybentów

Chcesz mieć dostęp do aktualnych treści?

Zapisz się do naszego newslettera! 

Chcesz rozwiązać swój problem?

Nie znalazłeś odpowiedzi na dany temat lub potrzebujesz pomocy?
Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!