praca w biurze

Rozwiń swój biznes dzięki lokalnemu pozycjonowaniu

Jeśli chcesz łatwo trafić ze swoją ofertą do konkretnej grupy osób – mieszkańców Twojego miasta czy nawet dzielnicy, w której znajduje się Twoja firma, wybierz pozycjonowanie lokalne strony www, dzięki któremu mieszkańcy łatwo wyszukają Twój biznes w Google. To doskonały wybór, jeśli prowadzisz salon fryzjerski, gabinet fizjoterapii, sklep regionalny, sklep specjalistyczny, salon spa i wiele, wiele innych. Każda branża, która oferuje usługi lokalne, może rozwinąć swoje skrzydła właśnie dzięki pozycjonowaniu ograniczonemu do konkretnej lokalizacji, które pozwoli im zdobywać nowych potencjalnych klientów z konkretnych okolic. Zobacz, jakie działania prowadzimy w zakresie pozycjonowania lokalnego.

Lokalne pozycjonowanie – w pełni profesjonalnie

Celem SEO jest zawsze zwiększenie widoczności strony w sieci. My, oferując w pełni profesjonalne pozycjonowanie lokalne strony www, możemy zagwarantować nie tylko lepszy ruch w witrynie, ale też budowę wartości strony dzięki pozyskiwaniu jakościowych linków zewnętrznych. Do naszych zadań należy też tworzenie contentu, czyli takich treści, które nie tylko zawierają odpowiednie słowa kluczowe, ale przy tym są użyteczne dla odwiedzających, co także zwiększa ruch na stronie. Dobrze poprowadzone SEO lokalne sprawia, że roboty Google doceniają stronę internetową i poprawiają jej pozycję w rankingu. Dążymy do tego, aby nasi Klienci uzyskiwali pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania.

spotkanie biznesowe

Pozycjonowanie lokalne – w jaki sposób udoskonalimy Twoją stronę internetową?

Prowadzimy działania z zakresu on-site oraz off-site. SEO lokalne rozpoczynamy od optymalizacji kodu HTML strony, czyli: dodajemy znaczniki title oraz meta description – tytuł strony oraz jej krótki opis (elementy te będą wyświetlane w oknie wyszukiwarki); usuwamy duplikaty URL; opisujemy pliki graficzne; sprawdzamy i uzupełniamy linkowanie wewnętrzne; badamy hierarchię nagłówków i ją poprawiamy. To w połączeniu z działaniami off-site oraz z content marketingiem przynosi efekt, jakiego oczekuje każdy Klient – uzyskanie jak najlepszej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

SEO lokalne – dlaczego warto?

Na pytanie, czy warto zdecydować się na lokalne pozycjonowanie, odpowiedź jest jedna: zdecydowanie tak! Jest to bowiem najprostszy sposób dla firm regionalnych, aby uzyskać nowych potencjalnych klientów, co do których wzrasta szansa, że dokonają zakupów lub skorzystają z usług, gdyż znajdują się w tej samej lokalizacji co promowana firma. Lokalne pozycjonowanie to gwarancja:

  • zdobycia nowych klientów,
  • wyróżnienia firmy spośród innych,
  • poprawy prestiżu firmy,
  • zwiększenia ruchu na stronie.

To także nowe możliwości marketingowe. A wszystko to w ramach określonego budżetu, który jest efektywnie wykorzystywany podczas wdrażanych działań zgodnych z przyjętą strategią SEO oraz planem e-marketingowym. I co najważniejsze – strategie te są tworzone zawsze pod kątem konkretnej firmy, dlatego są w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb, co sprawia, że efekty osiągnąć można wyjątkowo szybko. Pełne zaangażowanie naszych pracowników wiąże się z osiąganiem założonych wcześniej celów, dzięki czemu pozycjonowanie lokalne pozwala wykorzystać cały potencjał firmy w Internecie.

Pozycjonowanie lokalne – pełna kompleksowość działań

Decydując się na współpracę z naszą agencją SEO, zyskujesz pewność, że wszystkie działania w ramach określonych umową zostaną odpowiednio zaplanowane. Kompleksowość działań sprawia bowiem, że pozycjonowanie lokalne przynosi korzyści. SEO to wiele płaszczyzn, które należy brać pod uwagę i właśnie dlatego warto zaufać naszym specjalistom, którzy dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu mogą jak najlepiej prowadzić każdą indywidualną strategię SEO.

praca w zespole

Pozycjonowanie lokalne dla Twojej firmy

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółów oferty. Przeprowadzimy audyt SEO strony internetowej, aby ustalić jak najlepszą strategię działań, dobierzemy odpowiednie lokalne frazy kluczowe i zadbamy o to, aby Twoja strona w niedługim czasie mogła cieszyć się większą liczbą odwiedzających, którzy dokonają zakupu Twoich produktów lub skorzystają z Twoich usług.

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi i zmianami w branży, dlatego możemy zaoferować naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania. W swojej pracy w dziedzinie SEO wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, które pozwalają nam szybko dążyć do oczekiwanych efektów. To w połączeniu z zaangażowaniem naszych specjalistów, ich wiedzą i doświadczeniem przynosi zdecydowaną korzyść – w pełni profesjonalne lokalne pozycjonowanie to gwarancja zwiększenia ruchu na stronie i uzyskania możliwie najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Aktualna wiedza dla subskrybentów

Chcesz mieć dostęp do aktualnych treści?

Zapisz się do naszego newslettera! 

Chcesz rozwiązać swój problem?

Nie znalazłeś odpowiedzi na dany temat lub potrzebujesz pomocy?
Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!